Kerko me detajisht

Fotografite ·  Lista

kerkoj rrobaqepse me provoj

prishtin
Postuar Mar 16, 2014 te Ofrohet vend pune

Kerkoj rrobaqepse me provoj lokali gjindet te tregu I gjelbert marvrshja osht 50% E fitimit ,per ma shum info. Lajmro ne numrin044626631

   Detajet   Kontakto

FITONI PARA NGA KOMPJUTERI

Postuar Mar 10, 2014 te Ofrohet vend pune

Rregjistrohuni ne kete link http://www.probux.com/?r=Fatjona dhe klikoni reklamat per 5 sec cdo dite.Për të fituar para me Probux nuk ka nevojë të keni mbaruar shkollën e lartë apo të keni...

   Detajet   Kontakto

Konkurs: Kerkohen 10 Shofer

Postuar Jan 28, 2014 te Ofrohet vend pune

KONKURS Kompania Urban Taxi (Taxi Group 51) shpall konkurs për pozitën e mëposhtme: VOZITES (10 POZITA) Aftësitë e kërkuara: • Të ketë përvojë pune minimum 6 muaj (Pa përvojë pune...

   Detajet   Kontakto

Vend pune per pune ne Portal Lajmesh

Prishtine
Postuar Jan 06, 2014 te Ofrohet vend pune

Kerkohet nje punetore per pune ne zyre. Kriteret kryesore te cilat kerkohen jane: - Te jete e diplomuar ne ndonje dege te Gazetari'se - Te kete aftesi per pune bazike me Kompjuter - Aftesi te...

   Detajet   Kontakto

kerkoj pune ne evrop

€2000  | PRIZREN
Postuar Jul 17, 2013 te Ofrohet vend pune

islam morina kerkon punsim ne franc apo vende tjera nepr hoteliere dhe puen tjera tel 044426042

   Detajet   Kontakto

Agjente marketingu

Prishtine
Postuar May 20, 2013 te Ofrohet vend pune

Alkom Shpk, Prishtinë Kërkon agjente(F) të marketingut në terren Kushti:Duhet të kenë se paku shkollën e mesme të mbaruar,të kenë aftësi komunikimi,duhet të janë të paraqitëshme...

   Detajet   Kontakto

Mundesi punesimi Jashte Shtetit

€800 
Postuar May 15, 2013 te Ofrohet vend pune

Mundesi punesimi jashte shtetit. Erbili- Kurdistan I shpallur Kryeqyteti i lindjes se mesme per vitin 2013 ofron vende pune si me poshte: Hotel Sheraton ne Erbil – Kurdistan kerkon: 10...

   Detajet   Kontakto

AGJENSION PER NDERMJETSIM DHE MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Gjilan
Postuar May 14, 2013 te Ofrohet vend pune

Agjensioni AMSA per patundshmeri dega ne Gjilan kerkon puntore: Titulli: Sekretare ( ndihmese administrative) • Kualifikimet e nevojshme : njohuri të programeve kompjuterike Word,Exel,...

   Detajet   Kontakto

Ofroj pune per masazhiere

Postuar Mar 21, 2013 te Ofrohet vend pune

Ofroj pune per nje puntore masazhiere.Nuk eshte me rendesi nese nuk ka shum provoj sepse mund te mesoj.Te interesuarat mund te me shkruajn apo te ma japin numrin e kontaktit ne email.Ju mirpres.

   Detajet   Kontakto

elektricist

malishev
Postuar Mar 17, 2013 te Ofrohet vend pune

bejm instalimin e rrymes

   Detajet   Kontakto

Kerkohet KONTABILIST I ÇERTIFIKUAR

Fushe Kosove
Postuar Mar 13, 2013 te Ofrohet vend pune

“ART ALUMINIUM” Sh.p.k. NrB:70735431, NrF:600659463, NrTVSH: 330130542 Adresa: Rr. Nena Tereze P/N – Fushe Kosovë Kontakti: tel – 038 535140 – 141, E-...

   Detajet   Kontakto

LR WORLD COMPANY

€100  | Prishtine
Postuar Mar 10, 2013 te Ofrohet vend pune

Deshironi te jeni pjesë e ekipit tonë LR? LR Kompani Gjermani filloi punen e saj qe nga viti 1994 dhe u zgjerua ne mbar boten me punen dhe kvalitetin e saj te produkteve te lincensuar nga Dr....

   Detajet   Kontakto

OFROHET PUNE NE "LR" company Gjermane edhe ne Kosove tani

€100  | Prishtine
Postuar Mar 09, 2013 te Ofrohet vend pune

Deshironi te jeni i vetepunesuar dhe te punesoheni. Mos hezitoni me kontaktoni dhe menjehere do te antaresoheni dhe do te punesoheni ne kompanin shume te njohur tani edhe ne Kosove. LR Company...

   Detajet   Kontakto

AFROJM PUN por te cili te flas gjuhen gjermane dialekt

VITI
Postuar Mar 09, 2013 te Ofrohet vend pune

afrom PUN por te cini duhet te flas gjuhen gjkermane dialdktin zvicrane call center ne viti pagesa sipas marveshes ju mir pressim mashum inf 044953865 FLM

   Detajet   Kontakto


Njoftim me email per:

Kerko Punesime : Ofrohet vend pune Kategoria

Mer njoftim me email nese vendoset nje produkt si ky qe sapo kerkuat.
Me dergo njoftimin    te