Kerko me detajisht

Fotografite ·  Lista

Haski

€150  | prishtin
Postuar Mar 16, 2014 te Per femije

Shes qen Haski osht shum i mir i ka vetem 7muj.

   Detajet   Kontakto

shes kolicen per thmi me qmim te volitahum

€35  | prishtin
Postuar Mar 07, 2014 te Per femije

Shes kolicen per thmi 35 euro chico origjinal lajmro ne numer 044908483

   Detajet   Kontakto

soni 2 cd

€5  | mitrovic
Postuar Feb 20, 2014 te Per femije

kam disa loj origjinal te cilat jane ne gjendje te rregull punojn per soni me qip dhe soni pa qip

   Detajet   Kontakto

playstation 2

€55  | mitrovic
Postuar Feb 20, 2014 te Per femije

playstation 2 me flesh qe i pranon lojet ti cilat i ke marrurr nga interrneti edhe memori card 8mb dhe nje gjestik dhe ne dlleshi i ka brena 6 loj

   Detajet   Kontakto

Dhoma per Fëmijë

€550  | Vushtrri
Postuar Dec 30, 2013 te Per femije

Prodhojm Dhoma per Femijë me qmime shum te volitshme Dhomat jon komplet me dyshek ortopedik me dy vite garancion Transporti si dhe montimi ne gjith teritorin e Kosoves gratis porosit mund ti beni...

   Detajet   Kontakto

Kopshti yllka ofron cmimin vetem 50 euro ne muaj

€50  | Prishtine
Postuar Jun 12, 2013 te Per femije

Të nderuar prindër! Kopshti i fëmijeve Yllka, ka nisur zbritjen sezonale! Me këtë Ofertë mund ta regjistroni fëmijën tuaj në institucion për vetëm 50 Euro në muaj. Oferta...

   Detajet   Kontakto

Nintendo Wii URGJENT me 4 CD

€85  | Mitrovice
Postuar May 09, 2013 te Per femije

Shes Nintendo Wii me 4cd orgjinale, si dhe me keto paisje qe i shikoni ne foto. ka edhe Wi-Fi ne gjendje te rregullt 049 733 398 044 759 402

   Detajet   Kontakto

prodhojm kerre prej druri

drenas
Postuar Mar 24, 2013 te Per femije

prodhojm kerre prej druri , rrota prej druri etjetj punojm edhe me porosi si dhe me mardhi te ndryshme varsisht prej kerkesave.

   Detajet   Kontakto

prodhojm kreveta per fëmijë

drenas
Postuar Mar 24, 2013 te Per femije

prodhojm kreveta per femij.jan me dy fijoka dhe jan shum te pershtatshum sepse ofrohet afer shtratit te prindeve siq duket ne foto. per ti par prodhimet tona na vizitoni ne facebook ne...

   Detajet   Kontakto

maksikos per vetur femi shum e mire e ruajtur

€20  | mitrovice
Postuar Mar 17, 2013 te Per femije

shitet maksi kose per vetur e mire per femi edhe me dore me en si dhe me nejte ne te e lire

   Detajet   Kontakto

sony 2 ni xhystik adapterin kabllen per tv ni cd eka e importuar nga zvicrra

€60  | kastriot
Postuar Mar 14, 2013 te Per femije

sony 2 ni xhystik adapterin kabllen per tv ni cd eka e importuar nga zvicrra

   Detajet   Kontakto

karroc

€120  | kastriot
Postuar Mar 14, 2013 te Per femije

karroc per femi shum e rujtne 2 jav e perdorur mundsi rrotullimi ndy pjes armotizim koshnica me ni fjal e re o krejt

   Detajet   Kontakto

Kredit Karte llogaritese per femije

€104  | Drgsh
Postuar Mar 10, 2013 te Per femije

Ketu vijn ca karta visa krediti per femije dhe nje aparat i vogel i cili mund te numeroj dhe te blesh gjera nga ajo.

   Detajet   Kontakto

Qen

€300  | Prishtina
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

Shes qen te vakcinuar me letra i ardhur nga londra ne kosov , eshte i vakcinuar dhe eshte mashkull

   Detajet   Kontakto

shiten 2 CD per ps3

€15  | klin
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

shiten 2 cd per ps3 jan te paprekura ne gjendje shum te rregullt ato jan STUNTMAN IGNITION dhe BIOCHOCK 2 nese deshironi ta bleni njeren ather kushton 15euro nese dyjat 30euro por mund te bejm...

   Detajet   Kontakto

SONY PLAYSTATION 2

€70  | MITROVIC
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

shes sony playstation 2,ne gjendje te rregullt 1vjet i perdorur me QIP i lexon edhe cedejat fallc dy gjojstika me memori card 8mb , rreth 30 cd per me shum informacione kontakto 049811650

   Detajet   Kontakto

punime dore

viti
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

punoj kmisha per nuse shputa per femij ne forma te ndryshme kapuqa shirita per kry bolero per vajza rretha per peshkira jastika masa per tavolin etj .. gjithashtu jam dhe rrobaqepse.

   Detajet   Kontakto

punime dore

viti
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

punoj kmisha per nuse shputa per femij kapuqa rretha per peshqira jastika etj.. njashtu jam dhe robaqepse

   Detajet   Kontakto


Njoftim me email per:

Kerko Te ndryshme : Per femije Kategoria

Mer njoftim me email nese vendoset nje produkt si ky qe sapo kerkuat.
Me dergo njoftimin    te