Kerko me detajisht

Fotografite ·  Lista

iphon 5s

€110  | prishtina
Postuar Apr 11, 2014 te Telefona

Shes iphon 5s i ri pa perdor kopje origjinalit nuk esht origjinal ipranon te gjitha si viber fesbuk skype lojra etj per me shum iformat lajmronu ne tel044213750 ose ne viber

   Detajet   Kontakto

iPod touch 8GB

€50  | Dukagjin
Postuar Apr 07, 2014 te Telefona

iPod'i punon shum mir

   Detajet   Kontakto

iphone 4, 16 gb, full unlock

€190  | Peje
Postuar Mar 19, 2014 te Telefona

Shes kete iphone 4 i zi, 16 gb, full unlock, eshte shum i rujtun.

   Detajet   Kontakto

shes iphon 5 full unlock

€350  | Podujeve
Postuar Mar 12, 2014 te Telefona

iphoni edhte ne gjendje te rregullet eshte 16GB me verzion 7.0.4 i ardhur nga gjermania. kontant ne viber+37744207178

   Detajet   Kontakto

Iphone 4s

€270  | Kamenice
Postuar Mar 07, 2014 te Telefona

Iphone 4s full unlock shume i rujtshem bejme edhe ndrrime

   Detajet   Kontakto

samsung galaxy note 2

€400  | therand
Postuar Mar 07, 2014 te Telefona

Samsung Galaxy Note 2 - mka ardh dhurat nga slovenia qe 1 muj dmth 1 muj un e kam perdor Asht i ri n gjendje shum te mir pa defekt e ndrroj edhe me naj Mshtjerr Femer Per me shum kontaktoni ne...

   Detajet   Kontakto

Galaksy S4

€85  | Prishtina
Postuar Feb 18, 2014 te Telefona

Shes gallaks s4 versijoni4.4.4 me senzor te dores pa e prek ekrani me dor nga dubai esht kafalitet shu i mir nukesh kinez shum i shpej ne vajlles esht ngjy e bardh mer me shum iformat kontaktoni ne...

   Detajet   Kontakto

Apple Iphone 5s 64GB/Canon 5D mkIII+EF 24-105/Sony PS4@$500USD

€400  | Kosovo
Postuar Feb 07, 2014 te Telefona

Unë tani kanë të Apple Iphone 5s 64GB Dhe Canon 5D mkIII + EF 24-105 dhe Sony PlayStation 4 dhe Microsoft Xbox 360 250 GB S Console në dispozicion për shitje. Kontaktoni me mua tani për të...

   Detajet   Kontakto

Iphone 4 32 Gb Full unlock, I bardh ne gjendje te mire

€240  | Fu
Postuar Feb 01, 2014 te Telefona

Shitet iphone 4 32 Gb i bardh nga Amerika full unlock ne gjendje te mire. Telefoni punon shume mire, te gjitha funksionet i ka rregull, eshte mire i ruajtur siq shihet edhe ne foto. Mund te vini e...

   Detajet   Kontakto

SHITET IPHONE 5S 16GB ME GEVE AUTOMATIKE SHUM I MIR

€485  | Prishtine
Postuar Jan 31, 2014 te Telefona

Shitet iPhone 5s 16gb me geve automatike osht shum I rujtun punon fort mir si ka 1 muj qi um ka ardh prej suedis nr per kontakt 049411137 mun shkruni edhe ne viber +37744170477

   Detajet   Kontakto

Shes iPhone 4 16GB

€220  | Prishtine
Postuar Jan 26, 2014 te Telefona

iPhone 4 Full unlock ne gjendje perfekte (me iOS 6) telefoni eshte i perdorur, por ne gjendje shume te mire, i ruajtur shume, Pres bleres serioz, per me shume info, me kontaktoni ne kete nr...

   Detajet   Kontakto

Shes Iphone 5 full unlock

€415  | Besiane
Postuar Jan 26, 2014 te Telefona

Shes iphone 5 ngjyre e bardh 16 giga eshte full unlock i ardhur prej amerike qe 3 muaj iphone vjen me kutin e vete adapterin kabllon ,punon perfekt ne gjendje shum te mir te interesuarit mund te...

   Detajet   Kontakto

Lg optimus p970 nderroi me S3 mini , Htc 8x ,Huawei G510

€150  | Prishtine
Postuar Jan 26, 2014 te Telefona

Lg optimus black p970 osht shum i pershtatshum si iphone 4 Android 4.0.4 ice cream sanwich ekrani 4.0 inch camera 5 mp , perpara 2mp video inqizhim full hd , procesori 1.2 ghz ram 512 mb...

   Detajet   Kontakto

Nokia e5 dhe Samsung S5230 nderroi me Ace 2 , s1 , sony u etj.

€100  | Prishtine
Postuar Jan 26, 2014 te Telefona

Nokia e5 original shum i rujtun . camera 5 mega piksel wifi Facebook skype viber whats ap etj 60 euro Samsung 3,2 mega me tach 40 euro nese i merr dyt 90 euro jap dyt per nje tel si Samsung s1...

   Detajet   Kontakto

Samsung Galaxy S2

€175  | Gjilan
Postuar Jan 23, 2014 te Telefona

Shitet Samsung Galaxy S2 GT-I9100 16 GB, shume i ruajtur me te gjitha paisjet, gjithashtu ndrrohet me Samsung S3, HTC One X etj, (sipas gjendjes shtohet edhe shuma e pareve) VIBER +377 45 617 092

   Detajet   Kontakto

HTC ONE

€350  | Prishtine
Postuar Jan 23, 2014 te Telefona

Shes Smart phone-in HTC ONE (CPU 1.7 quad core, cam.. FULL HD ... 32gb ,B Beats audio etj...) Shum shum i ruajtur .modeli i fundit i HTC.

   Detajet   Kontakto

iPhone 4 - i ka 8 giga i zi - ardhur nga franca

€185  | prishtine
Postuar Jan 23, 2014 te Telefona

Shes iPhonen 4 osht i zi osht i rujtun ka 8 gb memorje me paket te veten u ardh prej frances osht me kod osht pak i perdorun po si i ri osht i rujtun mir i ka foliat e veta edhe e ka te instalume...

   Detajet   Kontakto

SAMSUNG GALAXY S2 16GB Shitet i sa po ardhur prej Gjermanie

Prishtine
Postuar Jan 23, 2014 te Telefona

- Shitet SAMSUNG GALAXY S2 16GB edhe e ka "Vendin" portin per shtes te GB...SD CARD eshte i Zi i po sa ardhur prej Gjermanie - Ne vijim mund te ja shihni me poshte Performancat... > Dual Core...

   Detajet   Kontakto

Iphone 4 32 Gb Full unlock, I bardh ne gjendje te mire

€240  | Prishtine
Postuar Jan 23, 2014 te Telefona

Shitet iphone 4 32 Gb i bardh nga Amerika full unlock ne gjendje te mire. Telefoni punon shume mire, te gjitha funksionet i ka rregull, eshte mire i ruajtur siq shihet edhe ne foto. Mund te vini e...

   Detajet   Kontakto

LG G2 I BARDH I RI PA PERDORUN BEJ NDRRIM

€440  | Skenderaj
Postuar Jan 18, 2014 te Telefona

LG G2 I BARDH I RI PA PERDOR HIQ FULL UNLLOCK I ARDHUN PREJ NORWEGJIE ME KREJT PAISJET NDRRIM BEJ ME TELEFONA QE KAN VLEREN MBI 200 EURO SMS MOS DERGONI NE TELEFON SE NUK I KTHEJ 044 331...

   Detajet   Kontakto


Njoftim me email per:

Kerko Te ndryshme : Telefona Kategoria

Mer njoftim me email nese vendoset nje produkt si ky qe sapo kerkuat.
Me dergo njoftimin    te