Kerko me detajisht

Fotografite ·  Lista

AGENCY-HOME-VIP BEN RREGULLIMIN E OBORREVE PISHINAVE BASHQEVE NE MBAR KOSOVEN

€0  | KOSOV
Postuar Apr 14, 2014 te Shtepi&Banesa ne Shitje

Përshkrimi - R I S I- R I S I - Agjencioni per patundshmeri HOME v.i.p-a perpos qe mirret me shit dhe blerjen e pronave dhe ndertim projektim dizajnime te ndryshme tash e tutje RISI ne Kosov dhe...

   Detajet   Kontakto

Punime/Ndërtime nga guri

Mitrovice
Postuar Mar 28, 2014 te Sherbime te ndryshme

Kryejme punime te ndryshme nga guri si shtepi, oda, oxhaqe (kamina) rrethoja oborri, dekorime te ndryshme sipas porosise ne menyre te specializuar dhe precize. Nese...

   Detajet   Kontakto

Tirane,OKAZION shes apartament 92.8m+ 54.7m verand (Rruga E Elbasanit tek Kendi Lojrave 7 Xhuxhat ) (RRUGA ELBASANIT TEK 7 XHUXHAT)

€115000  | TIRANE
Postuar Mar 10, 2014 te Shtepi&Banesa ne Shitje

Zona/Rruga : Rruga E Elbasanit Perbri Deges se Thesarit ose perballe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat. Vendodhja e apt eshte ne nje pike strategjike shume te mire ne zemer te tiranes ne rruge...

   Detajet   Kontakto

punime me gur natyral

gjilan
Postuar Mar 06, 2014 te Te ndryshme

punojm mure oxhak kamina qeshme shtrojm oborre e shum e shum pun tjera

   Detajet   Kontakto

punime me gur natyral

gjilan
Postuar Jan 27, 2014 te Sherbime te ndryshme

punojm mure kamina qeshme ogjak shtrojm oborre etj te gjitha me dur natyral

   Detajet   Kontakto

punime nga guri

gjilan
Postuar Mar 09, 2013 te Sherbime te ndryshme

kryejm keto sherbime mure kamina ogjak qeshme shtrojm oborre etje te gjitha me gur natyral nese deshironi qe shtepis suaj ti a jepni nje pamje ma te bukur na kontaktoni ne nr 044781522 ne ju mirpresim

   Detajet   Kontakto

punime dore

viti
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

punoj kmisha per nuse shputa per femij ne forma te ndryshme kapuqa shirita per kry bolero per vajza rretha per peshkira jastika masa per tavolin etj .. gjithashtu jam dhe rrobaqepse.

   Detajet   Kontakto

punime dore

viti
Postuar Mar 09, 2013 te Per femije

punoj kmisha per nuse shputa per femij kapuqa rretha per peshqira jastika etj.. njashtu jam dhe robaqepse

   Detajet   Kontakto

Qiftelija,sharkija,prima etj.

€50  | Viti
Postuar Feb 22, 2013 te Instrumente Muzikore

NTP Melosi Goshic Viti prodhon instrumente muzikore me shumic e pakic,si dhe punime të ndryshme artistike nga druri simbas porosis.

   Detajet   Kontakto


Njoftim me email per:

Kerko produkti "punime"

Mer njoftim me email nese vendoset nje produkt si ky qe sapo kerkuat.
Me dergo njoftimin    te